Przesiewacz wibracyjny bezwładnościowy typ PWb

Przeznaczenie:Przesiewacz wibracyjny bezwładnościowy PWb

Przesiewacz wibracyjny z napędem bezwładnościowym typu PWb służy do rozsiewania różnych sypkich materiałów na dowolne frakcje w zależności od ilości zastosowanych sit i wielkości oczek.


Opis techniczny:

Przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe mają budowę skrzynkową zamkniętą. Wsyp i wysypy przesiewaczy łączy się z instalacją za pomocą elastycznych łączników, pozwala to na pełną pyłoszczelność procesu przesiewania. Konstrukcja przesiewacza pozwala na zastosowanie jako podwieszonego na amortyzatorach AG  lub podpartego na amortyzatorach AGW. Sposób ustawienia nie wpływa na proces przesiewania. Pokłady sitowe wykonane z blach perforowanych, siatek z drutu lub innych materiałów, napinane są poprzecznie lub wzdłużnie za pomocą śrub. Żądaną ostrość odsiewu można uzyskać poprzez regulację ilości nadawy, pochylenie przesiewacza oraz zmianę wielkości amplitudy drgań. Podłączenie elektryczne elektrowibratora należy wykonać jak dla silnika elektrycznego o identycznych parametrach elektrycznych.

Na życzenie Klienta wszystkie elementy mające kontakt z podawanym materiałem mogą zostać wykonane ze stali nierdzewnej lub z innych materiałów.

Załączniki:
Karta katalogowa Przesiewacz wibrac PWb.pdf

przesiewacz wibracyjny bezwładnościowy 1 pokładowy typ PWb1
przesiewacz wibracyjny bezwładnościowy 1 pokładowy typ PWb2

przesiewacz wibracyjny bezwładnościowy 1 pokładowy typ PWb3

 

{joomplu:40}{joomplu:32}{joomplu:33}{joomplu:34}{joomplu:35}{joomplu:36}{joomplu:37}{joomplu:38}{joomplu:39}{joomplu:31}