OFAMA Sp. z o.o. | Podajniki | Przesiewacze | tel. (+48 77) 474 25 92 | email: ofama@ofama.eu

Jubileusz firmy OFAMA

Oceń ten artykuł
(1 głos)
wtorek, 26 wrzesień 2017 09:58;

W tym roku mieliśmy zaszczyt świętować kolejny jubileusz firmy OFAMA. Z tej okazji została zorganizowana spotkanie dla wszystkich pracowników wraz z osobami towarzyszącymi. Spotkanie odbyło się w dniu 02.09.2017r. i zostało rozpoczęte Mszą Świętą w intencji wszystkich pracowników oraz ich rodzin.

Po części oficjalnej spotkaliśmy się w Restauracji „Paradis”, gdzie czekał już na nas zespół muzyczny oraz pyszna kolacja. Imprezę rozpoczął toast oraz przemówienie Prezesa Zarządu dotyczące dotychczasowej działalności firmy oraz planów na przyszłość.

Dzięki miłej atmosferze oraz organizowanym zabawom i konkurencjom impreza trwała do białego rana. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom spotkania, którzy chcieli z nami świętować jubileusz naszej firmy.

Polisa OC

Oceń ten artykuł
(1 głos)
czwartek, 03 sierpień 2017 06:42;

Przystępując do kolejnych projektów oraz realizacji coraz bardziej rozbudowanych linii produkcyjnych, chcąc podkreślić nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę, firma OFAMA zwiększyła ubezpieczenie Polisy OC do 5.000.000,00 PLN.

Wysokość Polisy pozwoli nam przystępować do przetargów na najwyższym poziomie inwestycyjnym. Często wartość inwestycji zakładowych określana jest na kwoty sięgające kilkunastu milionów złotych, w związku z tym OFAMA zdecydowała się na podjęcie kroku w stronę zwiększenia Polisy OC.

Do powiększenia Policy OC skłoniło nas również to, że grono naszych Klientów powiększa się i naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa projektom oraz ciągłości prac w trakcie ich realizacji.

Zawody wędkarskie

Oceń ten artykuł
(1 głos)
czwartek, 03 sierpień 2017 05:58;

Firma OFAMA Sp. z o.o. ceni sobie współpracę zespołową oraz integrację pracowników na wszystkich szczeblach zawodowych. Zależy nam, aby atmosfera wewnątrz firmy była przyjazna oraz życzliwa. Co roku organizujemy zawody wędkarskie dla pracowników oraz piknik dla całych rodzin. W dniu 01 lipca 2017r. odbyły się kolejne zawody spławikowe wraz z poczęstunkiem. Dla zachowania zdrowej rywalizacji zostały przygotowane upominkowe puchary oraz symboliczne nagrody.

Oczywiście, impreza nie mogła odbyć się bez pysznych potraw z grilla, które wspólnie  przygotowywaliśmy.

Zwycięzcą tegorocznych zawodów wędkarskich został pan Krzysztof Dzik – Kierownik  Wydziału Konstrukcji Stalowych.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić czas, nie tylko realizując kolejne projekty, lecz  także zregenerować siły w doskonałym towarzystwie.

9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych 18 - 19 października 2017

Oceń ten artykuł
(1 głos)
środa, 14 czerwiec 2017 08:54;

Firma OFAMA ma zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych 9 Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas w Krakowie.

Targi odbywają się w dniach od 18.10.2017. do 19.10.2017r. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym EXPO Kraków ul Galicyjska 9.
Na naszym stoisku zaprezentujemy Państwu maszyny i urządzenia do przesiewania, kruszenia oraz transportu technologicznego materiałów sypkich. Do zobaczenia na naszym stoisku A62.

Podziękowanie za udział w Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

Oceń ten artykuł
(1 głos)
czwartek, 01 czerwiec 2017 06:25;

Ofama Sp z o.o. prezentowała swoje produkty na tegorocznych Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbyły się w dniach 23-26.05.2017 w Kielcach. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska i zainteresowania się produkowanymi przez nas urządzeniami na potrzeby różnych branży. Zapraszamy do współpracy.